Sümerler Mah. 1682 Sok. No:5 Kat 1 Daire 2

Defne / HATAY

Bir Sorunuz mu var?

0 (326) 486 11 33

E-Posta Gönder

info@pekfeninsaat.com

Hakkımızda

Pekfen İnşaat

S.Kaan PEKMEZ; Fırat Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunu Sadettin Kaan PEKMEZ ’in TEKFEN İnşaat ve UĞUR İnşaat Tic. ve San.Ltd.Şti.’den edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeler ışığında 2009 yılında kurulmuştur.

 

Kurulduğu ilk günlerde altyapı sektörü ile Karayolları, Devlet Su İşleri ve Valilik İşlerinde çalışmalarına başlayan Pekfen İnşaat; Yol, Baraj, Gölet, Taşkın Koruma, Sınır Güvenliği alanlarında birçok konularda faaliyet göstermektedir. Son yıllarda yaptığı başarılı atılımlar ile hizmet alanını oldukça genişletmiştir.

 

Projelerde günümüz teknolojisi ile deneyimini birleştirerek birbirinden başarılı işlere imza atmaktadır. Gerçekleştirdiği projeler ile Türkiye’nin önde gelen taahhüt firmalarından biri olmuştur. Alanında tecrübeli teknik kadrosunu genç mühendisleriyle harmanlayarak oluşturduğu dinamik ekibinin katkılarıyla başarılı, yeniliklere açık ve önder bir firma olmuştur.

 

Zamanlama, çevre koruma, verimlilik, işçi sağlığı ve iş güvenliği konularına verdiği önem ile sektörünün lider şirketlerinden olma yolunda emin ve güvenilir adımlarla yürümektedir. HMC toplum ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak amacıyla hizmet anlayışını değişen dünya çerçevesinde geliştirerek kalitesini sürekli yükseltmeyi hedeflemektedir.

0 +

Yıllık Tecrübe

0 +

Proje Teslimi

0 +

Mutlu Müşteri

0

Profesyonel Personel

0

En İyi Proje Ödülü

Misyon & Vizyon

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam

Misyon

Türkiye Standartlarında kalite ve hizmet anlayışını; saygın, güvenilir ve çevreye duyarlı kimlikle inşaat sektöründe, bulunduğumuz bölgede öncülük etmek, altyapının ayrılmaz bir parçası üstyapı ile de toplum ihtiyaçlarını tamamen karşılamayı amaçlayan PEKFEN İnşaat toplum ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak...

Vizyon

Yaşam biçimleri kurmanın farklılığını, markalaşma olgusu ile kuvvetlendiren, müşterilerine memnuniyetin sınırsızlığını hissettiren bir firma olmak ve Altyapı ve Ulaşım başta olmak üzere inşaat sektöründe kuruluşumuzdan günümüze kadar kazandığımız bilgi birikimi, deneyim, organizasyon yeteneğini ve teknolojinin sunduğu tüm imkanları kullanarak alanında ayrıcalıklı bir konum sağlamak.

Bizimle Yeni Proje Yapmaya Hazır mısınız?

Projelerde günümüz teknolojisi ile deneyimini birleştirerek birbirinden başarılı işlere imza atarak 12 yıl içinde gerçekleştirdiğimiz projeler ile Türkiye’nin önde gelen taahhüt firmalarından biri haline geldik.